Portréty

Fotografování portrétů žen, mužů, párů, dětí, profesní portrét nebo skupiny více lidí.

Nafotit dobrý portrét pro mě znamená vystihnout fotografovaného člověka, aby výsledná fotografie byla především o něm.  Dávám přednost tomu, abych Vaši osobnost vystihl na portrétu co nejlépe a máte tak jistotu, že Vás nebudu nutit do nucených, vyumělkovaných póz nebo situací, ve kterých se nebudete cítit dobře. Spokojenost klienta je pro mě nejdůležitější a udělám maximum pro to, aby portrétní fotografování probíhalo v uvolněné atmosféře a vy jste si odnesli fotky, které Vám ještě dlouho budou dělat radost. 🙂

Fotografuji především v Ústeckém kraji a okolí ale není problém za Vámi přijet i kamkoliv jinam po celé České republice.

Postup realizace a ceník

Focení není nijak limitované časem, budeme fotit do té doby, dokud nebudeme všichni spokojený s výsledkem.

Mnoho fotografů má časový limit k nafocení (obvykle 1-2h), což se mi zdá, že pro zákazníka je tohle dosti stresující, protože se nestihne dostatečně uvolnit a zbavit se stresu. Takže jsem se rozhodl jít jinou cestou.

Prostě si to focení užijeme 🙂

Za nafocení je fixní cena 1 000,- Kč + doprava mimo okres Most

Do tří dnů od nafocení dostanete všechny použitelné fotky na klientskou zónu pod váš osobní účet, kde si vyberete fotky k úpravě.

Za každou vybranou fotografii k úpravě je účtován poplatek 60,- Kč.

Minimální výběr fotografií k úpravě je 5 ks.

Po úpravě fotek, nahraji fotky opět na klientskou zónu, kde potvrdíte finální výběr fotografií.

Za každou vybranou upravenou fotografii je účtován poplatek 20,- Kč.

Po zaplacení faktury, vygeneruje se odkaz ke stažení vybraných fotek v klientské zóně.

Nafocení

1 000,- Kč

Úprava

60,- Kč / ks

Výběr

20, Kč / ks

1 400,- Kč

za minimální počet 5 ks upravených a vybraných fotografií.

Pravé tlačítko je zakázáno! Stáhnout si fotku je možné pouze v galerii! Fotku stáhnete kliknutím na ikonku "šipka dolů" na miniatuře fotky. Fotky lze také jednotlivě označit a stáhnout označené nebo hromadně stáhnout celé album. V případě absence tlačítka stáhnutí, je stahování zakázáno. Děkuji za pochopení!