Portrétní fotografie

Fotografování portrétů žen, mužů, párů, dětí, profesních portrétů nebo skupin více lidí.

Nafotit dobrý portrét pro mě znamená vystihnout fotografovaného člověka, aby výsledná fotografie byla především o něm. Dávám přednost tomu, abych Vaši osobnost vystihl na portrétu co nejlépe a máte tak jistotu, že Vás nebudu nutit do nucených, vyumělkovaných póz nebo situací, ve kterých se nebudete cítit dobře. Spokojenost klienta je pro mě nejdůležitější a udělám maximum pro to, aby portrétní fotografování probíhalo v uvolněné atmosféře a vy jste si odnesli fotky, které Vám ještě dlouho budou dělat radost. 🙂

Fotografuji především v Ústeckém kraji a okolí ale není problém za Vámi přijet i kamkoliv jinam po celé České republice.

Postup realizace

ceník

1. Nafocení

Focení není nijak limitované časem, budeme fotit do té doby, dokud nebudeme všichni spokojený s výsledkem. Mnoho fotografů má časový limit k nafocení (obvykle 1-2h), což se mi zdá, že pro zákazníka je tohle dosti stresující, protože se nestihne dostatečně uvolnit a zbavit se stresu. Takže jsem se rozhodl jít jinou cestou. Prostě si to focení užijeme 🙂

1 200,- Kč

2. Výběr k úpravě

Do tří dnů od nafocení dostanete všechny použitelné fotky na klientskou zónu pod váš osobní účet, kde si vyberete fotky k úpravě. Za každou vybranou fotografii k úpravě je účtován poplatek 60,- Kč. 

60,- Kč / 1 fotografie

min. výběr 5 fotografií

3. Výběr finálních fotografií

Po úpravě fotek, nahraji fotky opět na klientskou zónu, kde potvrdíte finální výběr fotografií. Za každou vybranou upravenou fotografii je účtován poplatek 20,- Kč.

20,- Kč / 1 fotografie

min. výběr 5 fotografií

4. Předání

Po zaplacení faktury, vygeneruje se odkaz ke stažení vybraných fotek v klientské zóně. Částka 1 600,- Kč je za minimální počet 5 ks upravených a vybraných fotografií.

1 200 + 5*60 + 5*20

= 1 600,- Kč za 5 fotografií

Kontakt

Fotograf David Šindelář Fotograf
Zabývám se především fotografováním svateb, reportáží, maturitních plesů, portrétů a příležitostně gastronomie, škol, interiérů. Dále poskytuji služby jako úprava fotografií, tiskové služby, tvorba webových stránek. V čem se snažím být jiný než ostatní fotografové? Každou zakázku vyřizuji individuálně a zákazníkovi se snažím vyjít ve všem vstříc.

+ 420 739 407 949

IČ: 05468671

238366088 / 0300

Čs. Mládeže 2700/6, Most

Nejsem plátce DPH

Kontaktní formulář

Recenze