Portréty

Kde fotím?

Dávám přednost focení v exteriéru (parky, lesy, městská prostředí, hřiště apod.) Vznikají tak fotografie s daleko větší atmosférou, než mají fotky z ateliéru. Pokud víte o nějakém zajímavém interiéru (prosvětlený byt, zámek, hotel apod.), není problém fotit také v těchto místech.

Jak dlouho bude trvat focení?

Délka fotografování portrétů není nijak omezená. Fotím, dokud nejste s výsledkem zcela spokojení, ale průměrně to bývá přibližně 2-3 hodiny.

Fotím mimo pracovní dny?

Ano, rezervujte si jakýkoliv termín, který vám vyhovuje - focení přes víkendy, svátky, večerní hodiny bez příplatku!

V jaké podobě dostanu fotky?

Předání je formou digitální, pomocí klientské galerie, kde na vás bude čekat odkaz ke stažení vybraných fotografií.

Jak se připravit na focení, co si vzít s sebou?

Nebojte se vzít si na focení s sebou co nejvíce různých druhů oblečení. Kalhoty, rifle, svetry, trika, košile, polokošile, doplňky (nátepníky, náramky, řetízky), sportovní oblečení atp. Vše záleží na tom, co budeme fotit. Vždy je ale lepší vybírat z více možností než se upnout předem na jednu. Nebojte se ani společenského oblečení – sak, kalhot atp.

Jaký je další postup po nafocení?

Prvně fotky stáhnu do počítače a proberu nepovedené fotky. Následně vám vytvořím v klientské galerii přístup, kde na vás budou čekat všechny fotky, ze kterých si budete moci vybrat. Vybrané fotky upravím a opět vám je nahraji na klientskou galerii s odkazem pro stažení všech upravených fotek.

Je možnost si fotky nechat vytisknout?

Ano, fotky nechávám tisknout u společnosti Saal-Digital, se kterou již dlouhodobě spolupracuji a na veškeré produkty mám snížené ceny.

Fotím formou TFP?

Ano, v případě vašeho zájmu o TFP mě můžete kontaktovat. Fotografování touto formou je pouze po vzájemné dohodě a na základě podepsané smlouvy (model release)

Jaká je tedy cena?

Jakékoliv focení portrétových fotografií je jedinečné a jinak pracné, proto cenu nechám na dohodě!
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.